Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Розклад занять

Розклад занять 2016-2017 н.р.

Електронна адреса Друкувати PDF

Розклад
  занять  керівників гуртків
 на  І  семестр  2016-2017 навчального року

Відділ науки і технічної творчості 

 

Назва гуртка, керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Авіамодельний

Хіміч  Леонід Леонідович

 

 

1600-1730 (І)

1730-1945(ІІ)

(клуб «Політ»)

1600-1815(ІІІ)

(клуб «Політ»)

1600-1815(ІІІ)

(клуб «Політ»)

1400-1530 (І)

1530-1745 (ІІ)

(клуб «Політ»)

1400-1530(інд)

(клуб «Політ»)

«Повітряні змії»

Францев  Валерій Васильович

1730-1900 (І)

(клуб «Політ»)

1730-1925 (ІІ)

(клуб «Політ»)

 

 

 

 

1000-1130 (І)

1130-1325(ІІ)

(клуб «Політ»)

Початкове технічне моделювання

Надорожна Уляна Миколаївна

1430-1600

ЗШ №5

1700 –1830

ЗШ №30

 

845-1015

к.501

1400 –1530

к.403

1315-1445

ЗШ №5

 

845-1015

к.501

1400 –1530

к.403

1700-1830

ЗШ№30

 

 

 

Радіооператорів Сіпцова Марина Климівна

900-1115

 к.403

 

900-1115

 к.403

 

 

 

 

Техніків – винахідників

Видавський Дмитро Ігорович

 

 

 

1430-1600

1605-1800

к. 60

 

 

1000-1130

1135-1330

к. 60

 

 

Початкове технічне моделювання

Стецюра Оксана Петрівна   

 

1430-1600

1605-1800

к.501

 

 

 

 

1430-1600

1605-1800

к.501

 

 

Фотовідео-оператори

Побережна Яна Олегівна

1630-1800

к.101

1800-1930

к.501

 

 

1600-1730

к.101

1730-1900

к.403

 

 

 
Госпрозрахункові гуртки 

Назва гуртка, керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Дошколярик

Мусійчук Світлана Іванівна 

900-1120

к. 237

 

 

900-1120

к. 237

 

 

 

Дошколярик

Химич Наталія Миколаївна

1200-1430

к.237

 

830-1100  

1130 - 1400 (к.237)

1200-1430

к.237

830-1100

1130 - 1400  к.237

 

 

Англійська мова

Кашамова Юлія Фархадівна

 

 

1700-1830

к.235

 

 

1700-1830

к.235

 

 

 

Англійська мова

Сіпцова Марина Климівна

1300-1515

к. 403

1515-1600

 

1300-1515

к. 403

 

 

 

 

 

Німецька мова

Кашамова Юлія Фархадівна

 

 

1835-2005

к.235

 

1835-2005

к.235

 

 

Робототехніка

Віконський Петро Петрович

 

 

1800-1930

к.107

 

 

 

1000-1130

к.107

1145-1315

Робототехніка

Копняк Володимир Євгенович

 

 

 

 

 

1000-1130

к.107

 

Робототехніка

Косаківський Юрій Вікторович 

 

 

 

 

 

1600-1730

к.107

1330-1500

к. 107

 

Робототехніка

Надорожна Уляна Миколаївна

 

1630-1800

1800-1930

к.107

 

 

 

 

 

Програмування для молодших школярів мовою KoDu

Віконський Петро Петрович

1500-1630

к.107

900-1030

1500-1630

к.107

1500-1630

к.107

 

900-1030

1500-1630

к.107

 

 

Рукопашний бій,

Вінніченко Євгеній Борисович

 

0900-1030

1600-1730

спорт.зал

1700-1830

спорт.зал

 

0900-1030

1600-1730

спорт.зал

1800-1930

спорт.зал

 

 

 
Відділ художньо – естетичного  виховання

 

 

 

Назва гуртка,

керівник

 

Понеділок

 

Вівторок

 

Середа

 

Четвер

 

П’ятниця

 

Субота

 

Неділя

Ансамбль танцю «Радість»

Бойко Віктор

Адольфович

 

18.45-20.15

к.104

17.30-20.30

Акт. зала

 

17.30-19.45

к.104

11.45-14.00

Акт. зала

 

Ансамбль танцю «Радість»

Бойко  Наталя

Миколаївна

14.30-16.00

16.00-18.15

18.15-20.30

к.104

 

14.30-16.00

16.00-17.30

17.30-19.45

Акт. зала

 

 

08.00-09.30

09.30-12.30

12.30-14.45

Акт. зала

 

Ансамбль танцю «Радість»

Бойко

Ольга Вікторівна

 

08.30-10.00

к.104

08.30-10.00

к.104

08.30-10.00

к.104

08.30-10.00

к.104

09.30-11.45

11.45-14.00

Акт. зала

 

Ансамбль танцю «Радість»

Марущак Жанна

Іванівна

 

13.15-14.25

14.30-16.00

к.229

14.15-15.45

16.00-17.30

к. 229

 

13.15-14.25

14.30-16.00

к.229

14.15-15.45

16.00-17.30

к. 229

 

08.45-10.15

Акт. зала

 

Ансамбль танцю «Радість»

Кабанчук  Артем

Олександрович

 

08.30-10.00

к.229

14.15-15.45

15.45-17.15

17.15-18.45

к.104

 

08.30-10.00

к.229

15.00-16.30

16.30-18.00

18.00-19.30

к.104

 

08.00 -09.30

09.30-11.00

11.00-12.30

Акт. зала

 

Ансамбль танцю «Радість»

(народний спів)

Окружко Олена Юріївна

 

18.30-20.00

к.232

17.30-19.00

к.232

 

10.00-11.30

19.45-20.30

Театр. ст. к.232

11.30-13.00

14.30-15.15

Театр. ст. к.232

 

Ансамбль спортивного бального танцю «Грація»

Мацюк Павло Олександрович

19.00– 21.15

17.30-19.00

19.00– 21.15

19.00– 21.15

16.30-18.45

18.45-21.00

 

 

10.30-12.45

12.45-15.00

Ансамбль спортивного бального танцю «Грація»

Мацюк Ольга

Леонідівна

15.15-16.15

16.15-17.15

17.30-19.00

19.00-21.15

к.302

16.00-17.30

к.302

 

15.15-16.15

16.15-17.15

17.30 -19.00

19.00-21.15

к.302

15.00-16.30

к.302

 

 

 

09.00-10.30

12.45-14.15

(акт. зал)

Ансамбль спортивного бального танцю «Грація»

Гладкий Денис   Михайлович

14.00 – 15.10

16.30-18.00

18.00-19.30

19.30-21.00

 

 

 

15.20 – 16.30

16.30-18.00

18.00-19.30

19.30-21.00

 

14.00-15.00

Ансамбль спортивного бального танцю «Олімпія»

Пашинін  Андрій

Сергійович

16.00-16.45

17.00-18.10

18.15-19.25

19.30-21.00

к. 227

17.30-19.00

к.227

17.00-18.10

18.15-19.25

19.30-21.00

к. 227

17.30-19.00

к.227

19.30-21.00

Акт. зала

10.00-13.45

Інд.

 

Ансамбль естрадного танцю «Екстрім»

Григор’єва   Яна

Володимирівна

11.30-13.00

13.10-14.40

ЗШ №20

16.30-18.45

18.45-21.00

к.229

11.30-13.00

13.10-14.40

ЗШ №20

16.30-18.45

18.45-21.00

акт. зала

16.30-18.45

18.45-21.00

к.229

 

15.00-15.45

15.45-16.30

к.502

театр. ст.

Ансамбль  класичного танцю «Фуете»

Ільченко

Жанна  Борисівна

 

16.30-18.00

18.00-20.15

акт. зала

 

16.30-18.00

18.00-20.15

к.229

 

11.30-12.15

12.15-14.30

14.30-15.15

15.15-16.00

к.229

 

Ансамбль естрадного спортивного танцю «ЕОС»

Боднар Валентина

Федорівна

15.45-16.55

17.00-18.30

18.35-20.05

 

17.30-19.00

19.05-20.35

 

 

16.00-17.10

17.15-18.45

18.50-20.20

акт. зала

 

 

Театральна студія

Вонсовська Людмила Петрівна

16.00-17.30

17.30-19.45

19.45-20.30

16.00-17.30

17.30-19.45

19.45-20.30

 

 

19.45-20.30

15.15-16.45

13.30-15.00

15.00-18.45

 

Творче об’єднання  барабанщиць

Мукоїд  Ірина Петрівна

 

17.30-18.00

інд.

16.30-18.45

19.30-21.00

17.30-18.00

інд.

 

 

17.00-19.15

19.15-20.45

10.00-12.15

інд.

Вокальний ансамбль  «Джерельце»

Лисак Марія

Володимирівна

 

09.00-10.30

15.15-16.25

16.30-18.00

к.232

 

09.00-10.30

14.00-15.10

15.15-16.45

16.50-18.20

к.232

 

11.30-13.00

13.05-14.35

к.232

 

 

Студія естрадного вокалу «Браво»

Шигида Ірина Сергіївна

10.00-10.45

16.20-18.45

інд.228

16.20-18.45

інд. к.228

10.00-10.45

16.20-18.45

інд.228

16.20-18.45

інд. к.228

 

10.50-15.00

інд. к.228

 

 

Студія сучасного танцю “ЛаМар”

Колесник Лариса Миколаївна

16.00-17.30

17.35-19.05

19.10-20.40

к.502

 

08.30-10.00

16.00-17.30

17.35-19.05

19.10-20.40

к.502

 

08.30-10.00

16.00-17.30

17.35-19.50

к.502

 

 

Ансамбль народних інструментів

Назарова Олександра Валентинівна

08.15-10.30

ЗШ№ 11

14.45-17.00

ЗШ№ 19

08.15-13.45

ЗШ№ 11

13.45-16.00

ЗШ№ 19

08.15-10.30

ЗШ№ 11

14.45-17.00

ЗШ№ 19

 

 

 

 

Вокальний ансамбль

Коломієць Тетяна Миколаївна

15.15-16.45

16.50-18.20

ЗШ№10

15.15-17.30

17.35-18.20

ЗШ№36

 

15.15-17.30

17.35-18.20

ЗШ№36

 

10.00-12.15

12.20-14.35

ЗШ№10

 

Гурток східних танців

Шевчук Марина Леонідівна

 

09.00-10.30

14.00-15.30

16.00-17.30

к.227

 

10.00-11.30

14.00-15.30

16.00-17.30

к.227

 

 

 

Гурток художньої гімнастики

Оксамитна Ольга Ігорівна

10.00-12.15

спорт. зала

13.30-14.40

15.10-16.40

16.40-19.00

19.15-21.00

спорт. зала

 

13.30-14.40

15.10-16.40

16.40-19.00

19.15-21.00

спорт. зала

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Спортивно-масовий відділ 

 

Назва гуртка,

керівник

 

Місце провед

 

Понеділок

 

Вівторок

 

Середа

 

Четвер

 

П’ятниця

 

Субота

 

Неділя

Секція  плавання

Грушко Володимир Васильович

басейн

 

 

 

 

 

11.15-12.45

12.45-13.30

13.30-15.00

11.15-12.45

12.45-13.30

13.30-15.00

Секція плавання

Соколовська Інна В’ячеславівна

басейн

 

07.45-08.30

08.45-10.15

15.00-15.45

16.00-17.30

07.45-08.30

08.45-10.15

15.00-15.45

16.00-17.30

07.45-08.30

08.45-10.15

15.00-15.45

16.00-17.30

07.45-08.30

08.45-10.15

15.00-15.45

16.00-17.30

07.30-09.00

09.00-09.45

09.45-10.30

07.30-09.00

09.00-09.45

09.45-10.30

Секція  плавання

Іщук Алла Іванівна

басейн

 

07.45-08.30

08.45-10.15

15.45-17.15

07.45-08.30

08.45-10.15

15.45-17.15

07.45-08.30

08.45-10.15

15.45-17.15

07.45-08.30

08.45-10.15

15.45-17.15

07.30-09.00

09.00-09.45

10.00-11.30

07.30-09.00

09.00-09.45

10.00-11.30

Секція плавання

Коваль Сергій Григорович

басейн

 

14.45-15.30

15.30-17.00

17.00-19.00

14.45-15.30

15.30-17.00

17.00-19.00

14.45-15.30

15.30-17.00

17.00-19.00

14.45-15.30

15.30-17.00

17.00-19.00

07.30-09.00

09.00-10.30

10.30-11.15

07.30-09.00

09.00-10.30

10.30-11.15

Секція плавання

Жук Віталій Валентинович

басейн

 

07.15-08.45

16.00-16.45

16.45-19.00

07.15-08.45

16.00-16.45

16.45-19.00

07.15-08.45

16.00-16.45

16.45-19.00

07.15-08.45

16.00-16.45

16.45-19.00

07.00-08.30

08.30-10.00

10.00-10.45

07.00-08.30

08.30-10.00

10.00-10.45

Секція  плавання

Грушко Андрій Володимирович

басейн

 

14.00-14.45

14.45-16.15

18.30-20.00

09.00-10.30

14.00-15.30

15.30-16.15

18.30-20.00

14.00-14.45

14.45-16.15

18.30-20.00

09.00-10.30

14.00-15.30

15.30-16.15

18.30-20.00

10.45-12.15

12.15-13.00

 

10.45-12.15

12.15-13.00

 

Cтрільба кульова

Шекунова Ганна Валеріївна

тир

09.00-10.30

15.00-16.30

09.00-10.30

15.00-16.30

09.00-10.30

15.00-16.30

09.00-10.30

15.00-16.30

15.00-16.30

 

 

Cтрільба кульова

Донець Петро Петрович

тир

15.00-16.30

16.35-18.50

 

 

09.00-10.30

15.00-17.15

09.00-10.30

15.00-16.30

16.35-18.50

09.00-10.30

15.00-17.15

09.00-10.30

15.00-16.30

 

 

 

Гурток

«Юний захисник»

Вінніченко Євгеній Борисович

Спорт.

зала

17.00-19.15

 

 

 

15.30-17.45

 

 

 

Секція футболу

Кривовязюк Микола Митрофанович

Спорт.

зала

 

14.00-15.30

15.30-17.00

 

10.00-11.30

 

10.00-11.30

14.00-15.30

15.30-17.00

10.00-11.30

 

10.00-11.30

14.30-16.00

 

 

Секція футболу

Самолюк Олександр Сергійович

Спорт.

зала,

 

18.30-20.45

 

 

 

18.30-20.45

13.30-15.00

13.30-15.00

Секція  плавання

Сізов Юрій Володимирович

басейн

 

07.30-09.00

13.45-14.30

13.45-14.30

17.00-18.30

07.30-09.00

13.45-14.30

13.45-14.30

17.00-18.30

13.00-13.45

13.45-15.15

13.00-13.45

13.45-15.15

Гурток   плавання

Асадова Ольга Рафаїлівна

басейн

 

09.00 - 10.30

10.30 – 12.00

09.00 - 10.30

10.30 – 12.00

09.00 - 10.30

10.30 – 12.00

09.00 - 10.30

10.30 – 12.00

10.30-12.00

10.30-12.00

Гурток   плавання

Лисенко Володимир Миколайович

басейн

 

10.00-11.30

18.00-19.30

19.30-20.15

13.45-15.15

18.00-19.30

19.30-20.15

10.00-11.30

18.00-19.30

19.30-20.15

13.45-15.15

18.00-19.30

19.30-20.15

 

 

Гурток   плавання

Биканов Сергій Романович

басейн

 

 

09.00-10.30

10.30-12.00

 

09.00-10.30

10.30-12.00

11.00-12.30

12.30-14.00

14.00-15.30

11.00-12.30

12.30-14.00

14.00-15.30

Гурток   плавання

Ломинога Юлія Олександрівна

басейн

 

08.45-10.15

13.30-15.00

18.00-19.30

10.15-11.45

13.30-15.00

18.00-19.30

08.45-10.15

13.30-15.00

18.00-19.30

10.15-11.45

13.30-15.00

18.00-19.30

 

 

Гурток   плавання

Мельник  Олександра Володимирівна

басейн

 

19.15-20.00

19.15-20.00

19.15-20.00

19.15-20.00

 

 

 
Відділ декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва

Назва гуртка, керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Об’єднання

«Повір у себе»

Малєєва Людмила Миколаївна

14.30-16.00

інд.

17.00-18.30

інд.

14.30-16.00

інд.

17.00-18.30

інд.

 

14.30-16.00

інд.

17.00-18.30

інд.

14.30-16.00

інд.

17.00-18.30

інд.

 

 

Креатив – студія «Орхідея»

Мохар Ірина Анатоліївна

 

15.30-17.45

17.45-20.00

к.405

 

15.30-17.45

17.45-20.00

к.405

15.30-17.45

17.45-20.00

к.405

09.00-11.15

11.20-13.35

к.405

 

Гурток

сучасного декору

«Лавка чудес» Дерлиця Мар’яна Володимирівна

 

 

 

17.45-19.15

 

10.30-12.45

к.402

 

«Лялькова майстерня»

Дерлиця Мар’яна Володимирівна

 

 

17.30-19.00

 

 

 

09.00-10.30

к.402

 

Гурток «М’яка іграшка»

Добрянська Вікторія Володимирівна

 

14.00-15.30

(ЗШ№35)

16.30-18.45

к.402

 

14.00-15.30

(ЗШ№35)

16.30-18.00

(ЗШ№31)

15.00-16.30

(ЗШ№31)

17.30-19.00

клуб «Супутник»

10.00-11.30

клуб «Супутник»

13.00-15.15

(к.402)

 

Гурток валяння вовни

Вдовиченко Олександра Андріївна

 

14.30-16.00

к.402

17.00-18.30

ЗШ №30

 

 

15.00-17.45

к.402

17.00-18.30

ЗШ №30

 

 

Гурток

«М’яка іграшка» Малєєва Людмила Миколаївна

 

 

 

 

 

09.00-10.30

10.30-12.45

к.237

 

13.00-14.30

14.30-16.45

к.237

Гурток

«Мистецтво візажу» Вдовиченко Олександра Андріївна

15.00-16.30

16.30-18.00

к.402

 

14.00-15.30

15.30-17.00

к.402

 

 

 

 

Гурток «Скрапбукінгу» Бондар Вікторія Олександрівна

 

 

 

 

15.30 – 17.00

17.00 – 19.15

к.234

13.30-15.00

15.00-17.15

к.234

 

Гурток

«Юний художник» Лісіцина Людмила Петрівна

09.00-10.30

14.30-16.00

16.00-17.30

17.30-19.00

к.103

14.30-16.00

к.103

 

09.00-10.30

14.30-16.00

16.00-17.30

17.30-19.00

к.103

14.30-16.00

к.103

 

 

Гурток образотворчого мистецтва

Зінченко Юлія Василівна

 

12.00-13.30

13.30-15.45

(ЗШ№27)

13.15-15.30

(ЗШ№19)

16.00-17.30

17.30-19.00

к. 103

12.00-13.30

13.30-15.45

(ЗШ№27)

13.15-15.30

(ЗШ№19)

16.00-17.30

17.30-19.00

к. 103

 

 

Гурток

«Машинна вишивка»

Каюкіна Ірина Василівна

 

 

16.00-17.30

к.230

 

 

09.00-10.30

к.230

 

Гурток «Кераміка та гончарство»

Діденко Михайло Володимирович

 

 

 

 

 

10.00-11.30

11.45-14.00

к.113

10.00-11.30

11.45-14.00

к.113

Гурток «Тістопластика» Міщенко Анна Віталіївна

15.00-16.30

16.30-18.00

18.00-20.15

к.113

 

 

 

15.00-16.30

16.30-18.00

18.00-20.15

к.113

 

 

Гурток

«Дизайн-мода»

Шевчук Лариса Мирославівна

16.00-17.30

17.30-19.45

19.45-21.15

к.233

16.00-17.30

17.30-19.45

к.233

 

 

16.00-18.15

к.233

 

 

Гурток

«Текстильний сувенір»

Шевчук Лариса Мирославівна

 

19.45-21.15

к.233

 

 

18.15-20.30

к.233

 

 

Театр моди «Оксамит»

Бєлан Ірина Михайлівна

 

16.00-17.30

18.00-19.30

к.230

09.30-11.00

16.00-17.30

к.230

16.30-18.00

18.00-19.30

к.230

09.30-11.00

16.30-18.00

к.230

10.00-11.30

 

Театр моди «Оксамит»

Мельник  Анастасія Вікторівна

 

09.00-10.30

15.00-16.30

16.40-18.10

 

15.00-16.30

16.40-18.10

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

12.30-14.00

14.00-14.45

14.45-15.30

15.30-16.15

16.15-17.00

 

Театр моди «Оксамит»

Сточко  Олена  Олексіївна 

18.30-20.00

к.230

 

18.30-20.00

к.230

 

 

11.30-13.00

13.10-14.40

15.00-16.30

16.40-18.10

к.230

18.30-20.00

к.230

Гурток бісероплетіння  Зареченна Інна Ігорівна

15.15-16.45

17.00-18.30

к.234

13.15-14.45

(ЗШ№25)

15.15-16.45

17.00-18.30

к.234

13.15-14.45

(ЗШ№25)

 

 

 

Гурток прикладного мистецтва

 Гикава Ольга Леонідівна

17.15-18.45

 (ЗШ№11)

17.15-18.45

 (ЗШ№11)

17.15-18.45

 (ЗШ№11)

17.15-18.45

 (ЗШ№11)

 

 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Останнє оновлення на Середа, 26 жовтня 2016 14:11  

Статистика

Переглядів змісту : 490294