Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Дитяча Рада ТЕМП
Дитяча Рада ТЕМП

«Казка, яку має прочитати кожен»

Дитяча рада самоврядування «ТЕМП» активно працює над впровадженням нових цікавих ідей в життя вихованців Палацу. Однією з таких стала «Казка, яку має прочитати кожен», в рамках щорічної акції «Змінне взуття», вона повідомляє вихованцям про важливість змінного взуття в нашому закладі та бережне ставлення до майна Палацу. 

казка 

 

 

«Дошка побажань»

Рада дитячого самоврядування «ТЕМП» пропонує усім вихованцям та педагогам цікаві цитати та побажання для гарного настрою. Геолокація «Дошки побажань» - 2 поверх ВМПДЮ.

дошка побажань 

дошка побажань2 

дошка побажань3 

 

 

Притулок для тварин «Планета»

Електронна адреса Друкувати PDF
17 березня дитяча рада самоврядування Вінницького міського палацу дітей та юнацтва «ТЕМП» відвідала притулок для тварин «Планета». Зібравши близько 10 кілограм різних круп, 2 кілограмів прального порошку та 6 упаковок ампул Вітаміну В6, учасники «ТЕМП-у» з великим задоволенням   раділи зустрічі з чотирилапими мешканцями притулку. Ми одночасно відчували і радість та піднесення і сум та безсилля - адже дуже перейнялись долею собак. Деякі дуже постраждали від людської ненависті та байдужості.
Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016 09:52 Детальніше...
 

Притулок для тварин "Планета"

Електронна адреса Друкувати PDF

УВАГА!!! УВАГА!!!

Дитяча рада ТЕМП планує відвідати притулок для тварин "Планета". Хто має можливість допомогти або долучитись до нашої доброї справи, притулку дуже необхідні:

  • дрібна крупа (ячмінна, пшенична, рисова, гречана);
  • картопля та овочі;
  • корм "aro" або будь який інший корм для собак.

 Також притулок завжди потребує віників, ганчірок, прального порошку, засобів для миття посуду, робочих рукавиць, медичних бинтів.

Для собачок, які проходять реабілітацію після отруєння дуже необхідний Вітамін В6 в ампулах.

Часто ми забуваємо, яке призначення людини на Землі… Зациклюємось на матеріальних речах забуваючи, що є ті хто дуже потребує нашої підтримки та допомоги.  Зараз притулок переживає не найкращі часи тому будь яка допомога дуже потрібна. Пам'ятайте! Добро - завжди повертається добром!

 Збір продуктів та засобів гігієни проходить в каб. 223, довідки за телефоном 0966398467

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016 14:41
 

"Відкрий для себе світ добра"

7 грудня дитяча рада самоврядування "ТЕМП" спільно з гуртком Аніматорів, в рамках благодійної акції "Відкрий для себе світ добра", відвідала Староприлуцьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.

Завдяки небайдужим батькам, вихованцям та педагогам Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ця акція стала щорічною. Цьогоріч випала нагода порадувати подаруночками та незабутніми емоціями діток з Староприлуцької школи інтернат. Вихованці гуртка Аніматорів підготували цікавий ігровий сценарій, в якому веселі конкурси, ігри викликали чарівні  та незабутні посмішки дітей. Гарний настрій підкріплювався подаруночками – іграшками, альбомами, розмальовками, олівцями та книгами, які на передодні було зібрано спільними зусиллями вихованців та педагогів ВМПДЮ.  Після конкурсної програми дитяча рада «ТЕПМ» передала дітям 304 одиниці одягу, 12 пар взуття,69 одиниць верхнього одягу, які також було зібрано в рамках акції.

Найактивніше цьому посприяли вихованці ансамблю естрадного спортивного танцю «ЕОС»(кер. Боднар В.Ф.),  театральної студія «Мельпомена» (кер. Вонсовська Л.П.), секцій плавання та футболу, дошколярик (кер. Мусійчук С.І.), м'яка іграшка (Малеєва Л.В.), «Психологія особистості» (кер. Литовко К.П.), а також адміністрація Палацу.

Незабутні емоції та враження надовго залишаться в серцях наших нових друзів. А ми запрошуємо всіх небайдужих долучатись до наших благодійних акцій. Не варто втрачати  нагоди внести трохи яскравих фарб в чорно-бiлi буднi дітей позбавлених батьківської опіки. 

"Відкрий для себе світ добра"
 


Сторінка 1 з 5

Статистика

Переглядів змісту : 522129