Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

Ігрова програма "Моє захоплення - захоплення моїх друзів"

Електронна адреса Друкувати PDF

Сценарій ігрової  пізнавально - розважальної програми

Моє захоплення – захоплення моїх друзів.

 ( Звучать позивні, відкривається куліса, на сцену виходить ведуча)

В: Доброго дня! Вітаю всіх учасників нашої розважальної – ігрової програми. Ви знаходитися у віртуальній обсерваторії, яка має назву  “Зроби вибір”. У нашій обсерваторії ви маєте можливість не тільки ознайомитися із цікавими захопленнями, а й дізнаєтеся де в нашому місті знаходяться заклади в яких можна розвинути і реалізувати свої таланти. Сьогодні ми з вами помандруємо нашим рідним містом Вінниця І враховуючи те, що нам доведеться здолати відстань не в один кілометр, хоча і віртуальний, пропоную розпочати саме зараз!

Та з першу потрібно визначитися в яких саме місцях ми з вами побуваємо, але залишимо це на розсуд техніки...

Отже, ми починаємо подорож. І перше місце, яке ми відвідаємо (звучить мелодія і на екрані з’являється зображення бібліотеки) буде бібліотека. Які  бібліотеки нашого міста ви знаєте і відвідуєте? Тож яке захоплення пов’язане із бібліотекою – це читання.

 Отже , перше захоплення це читання книг.  Хоча багато хто вважає це захоплення не модним, на мою думку це не так.  Адже ні один перегляд фільму не зрівняється із читанням книги. Багато моїх знайомих прочитавши книгу, а потім переглянувши фільм по цій книзі були розчаровані, тому що читаючи ти можеш бути сам собі режисером. Та й люди, які багато читають набагато цікавіші в спілкуванні, більш ерудовані, мають багатий словниковий запас, завжди знайдуть цікаву тему для розмови, а також читання розвиває увагу.

А хто із вас любить читати книжки? А ви вважаєте себе уважними людьми? Зараз ми це перевіримо. Перед вами на екрані з’являться зашифровані афоризми, ви повинні їх прочитати, хто знає правильну відповідь піднімайте руку. ( 1.Бібліотека – магазин людських фантазій.2. Книга будить розум до читання і творчості). Добре, молодці, я бачу, що в нашому залі є люди які мають своїм  захопленням читання. Продовжуйте в тому ж дусі.

 

А ми продовжуємо нашу віртуальну подорож . І наступним місцем, яке ми відвідаємо( звучить мелодія і на екрані з’являється зображення кінотеатру) буде кінотеатр. Перед вами кінотеатр ім. М. Коцюбинського. А які кінотеатри є ще в нашому місті?

Отже, наступне захоплення, яке в наш час дуже популярне це кіно - манія. Як правило, люди які захоплюються кіно мають дуже бурхливу фантазію, хорошу пам’ять( вона розвивається під час переказу друзям цікавих сцен із нещодавно переглянутого фільму) і гарний словниковий запас. І прямо зараз ми перевіримо чи є у нас в залі люди які захоплюються кіно. І перевіряти ми будемо вашу фантазію. Ви повинні будете впізнати хто зображений на екрані. Я вам дам підказку – це відомі світові кінозірки. Увага на екран.

(На екрані зображені карикатури на відомих світових зірок).

Дуже добре , я бучу, що у нас в залі є справжні кіно мани, із бурхливою фантазією. А скажіть чи є в нас в залі люди які знають всі новинки у світі кіно? Зараз ми це перевіримо. Для цього ми об’єднаємося у дві команди, по рядам. Кожній команді по черзі буде показаний фрагмент із відомого кіно ви повинні його назвати. Увага на екран.

Отже, перемогла команда ________. Молодці продовжуйте в тому ж дусі. Але пам’ятайте, що всього повинно бути в міру, навіть захоплення кіно, щоб придуманий світ не замінив вам реальності і живого спілкування.

 

Наша віртуальна подорож продовжується. Як ви вважаєте, а чи можна вийшовши на вулицю проявити свій талант? (діти відповідають). Так можна в караоке на майдані. Отже, наступне місце де можна виявити свої таланти буде( звучить мелодія і на екрані з’являється зображення караоке на майдані) караоке на майдані.  Співати люблять майже усі і не обов’язково для цього потрібно їхати на передачу Караоке на майдані. Давайте прямо зараз спробуємо  заспівати пісню караоке, і за одно перевіримо можливо ще у когось із вас є задатки до такого захоплення як спів. Тож увага на екран.

(співає весь зал пісню караоке).

Молодці мені здається що у багатьох присутніх є таке захоплення як спів. І це дуже добре, адже люди які люблять співати мають веселу вдачу, головне не забувати де ти знаходишся під час виконання свого улюбленого хіта. Багато для кого вокал стає майбутньою професією, але звісно, що для того аби стати відомим співаком потрібно багато працювати. Ось наприклад Микола Басков, золотий голос Росії займався вокалом із 5 років, а наша відома співачка Анні Лорак із 6 років. А давайте прямо зараз подивимося на виступ професіонала у такому захоплені, як спів. Ця дівчинка займається вокалом із 4 років і вже стала переможцем Всеукраїнського конкурсу Кришталева зірка. Зустрічайте вихованку гуртка Браво, майбутню відому співачку________________, яка виконає для вас пісню __________________.

Дякуємо за такий гарний виступ, а якщо ви хочете також так гарно співати, не зволікайте, розвивайте своє захоплення.

 

А ми продовжуємо нашу подорож у світі захоплень. Останнім часом дуже популярним стало захоплення танцями. (на екрані з’являється напис) . Мабуть не потрібно довго розказувати, що таке танець.  

Існує дуже багато видів і форм танцю. Ось наприклад:

Народний танець — це яскраве вираження  творчості   і віддзеркалення традицій кожного народу .

Класичний танець є основою мистецтва балету, започаткованого наприкінці 16 ст., і вимагає спеціальної підготовки.

Естрадний танець має власну специфіку та підпорядкований завданням підтримки виступу певного естрадного співака.

Бальні танці - різновид танців із партнером, які танцюють як для задоволення на балах та вечірках, так і на танцювальних змаганнях.

А скажіть як ви вважаєте що танець дає людям? (Осанку, гнучкість, пластичність та інше)

Зараз танцюють майже усі , і зірки телебачення , і співаки , а чого вартий телевізійний проект Танцюють Усі. Я сподіваюся, що багато із вас також займаються танцями. А скажіть які танцювальні студії та колективи нашого міста ви знаєте? (діти називають). Сьогодні у цій залі присутні діти, для яких захоплення танцями переросло в улюблену справу, це вихованці ансамблю бального танцю Грація____________________________________.

Дякуємо нашим танцівникам. Якщо хтось із вас хоче також не просто так гарно танцювати, а ще й так гарно виглядати, не зволікайте, а розвивайте своє захоплення.

 

 А ми продовжуємо нашу подорож. На дворі весна, настав час нарешті знімати верхній одяг, саме в таку чудову пору з’являється ще більше бажання подобатися іншим і якось виділитися серед натовпу. Саме тому в  багатьох з’являється інтерес до моди. (на екрані зображення)

А які стилі одягу ви знаєте? (діловий або класичний, авангардний, спортивний або фольклорний). Саме ці стилі особливо підкреслюють нашу індивідуальність і є візиткою особистості.

Ось наприклад, люди що відають перевагу діловому або класичному стилю одягу – костюмам або комбінаціям з їх елементів, переважно чорного, білого та червоного кольорів, - мають задатки лідера і керівника.

Прихильники авангардного або фантазійного стилю – це прихильники плать, сарафанів, спідниць, блузок за участю різних кольорів ці люди творчі, мрійливі та демократичні.

Ті, хто полюбляє спортивний стиль одягу вільного крою, кофти, брюки та шорти, джинси – це люди організатори. Вони постійно перебувають у пошуку інформації.

Фольклорний стиль – це одяг з елементами традиційного народного костюму та елементами його кольорів – полюбляють цей стиль люди консервативні, люди свого слова і діла.

Підніміть будь ласка руку ті хто надає перевагу одягу білого кольору. Білий колір цікавить тих, хто прагне подобатися і бажає чарувати. Це колір миролюбної натури, прагнучої до згоди з тими, що оточують. Але якщо білого в гардеробі у людини дуже багато – це знак відчуття переваги, що розвивається.

А тепер підніміть руку ті, хто любить одягати одяг жовтого кольору. Хочете стати активнішим і більш товариським – виберіть жовтий. Ті, хто не боїться кидати виклик життю, люблять цей колір.

Підніміть руку ті, хто любить фіолетовий колір. Фіолетовий колір це колір людей вразливих і милосердних.

А хто любить червоний колір? Червоний колір видає фігуру амбітну, імпульсивну і легко збудливу. Червоний обирають сміливці з лідерськими якостями.

У кого в гардеробі переважає оранжевий колір? Оранжевий колір говорить про цілеспрямованість, нетерплячість і величезний запас енергії. Для занять спортом краще надягати оранжеве.

А хто полюбляє зелений колір? Якщо ж ви все частіше стали купувати обновки зеленого кольору – це свідоцтво того, що ви чутливі і обережні – вважаєте за краще спостерігати, а не діяти

 

Люди, в гардеробе у которых больше всего вещей светло-голубых тонов – как правило – творческие личности, они чувствительны, впечатлительны и мечтают жить в атмосфере умиротворенности. Такие натуры стараются избегать конфликтов и мирно со всеми уживаться. 

Сильные, умные и независимые люди с развитым чувством ответственности чаще всего надевают одежду темно-синих тонов. Кстати, если вы хотите развить в себе какие-либо качества, цветотерапевты советуют надевать одежду нужных оттенков. Цвет изменяет психо-эмоциональное состояние человека.
Если же вы все чаще стали покупать обновки зеленого цвета – это свидетельство того, что вы чувствительны и осторожны – предпочитаете наблюдать, а не действовать. 
Черный цвет – знак противоречивых натур. Если вы время от времени надеваете одежду черного цвета – ваш выбор говорит о том, что вы стремитесь дисциплинировать себя и создать имидж авторитетного человека. Кстати, заметила, если все время обходиться черным и серым – настроение – хочешь не хочешь – падает. 
В идеале человек должен дружить со всеми цветами радуги. Если же вы стесняетесь носить яркие тона, то можно найти компромисс – выберите какой-нибудь яркий аксессуар – платок или ремень. Кстати, если уж вы совсем не можете представить себя в выразительно ярком, то можно надеть красное белье под верхнюю одежду. Психологи говорят, что так вы почувствуете себя гораздо уверенней. 
Як бачите стилів одягу є багато, обирати вам. Що ж робити, коли вас запросили на вечірку чи випускний бал ? А з вибором вам допоможе клуб моделювання та конструювання одягуОксамит .

Наша подорож продовжується. І мені хотілося б з вами проговорити про ще одне захоплення яке не просто є дуже цікавим, а ще й дуже корисним для здоров’я, як ви мабуть здогадалися це захоплення спортом. Тож я сподіваюся, що у нас в залі є спортивні люди. А які спортивні секції та  клуби нашого міста вам відомі? (діти відповідають) А чи є в залі такі хлопці які б хотіли довести усім, що вони найсильніші? Піднімайтеся на сцену. (Гра з армреслінгу). Молодці. Але сильні руки це ще не все. Справжній спортсмен повинен мати справжню силу духу. У нас в місті існують такі спортивні секції, які крім фізичної сили розвивають ще й внутрішню силу. І прямо зараз я пропоную подивитися вам на виступ дітей, які займаються тейквандо.

Подивившись на цей виступ я розумію значення приказки В здоровому тілі – здоровий дух. (висновок)

 Отже ми сьогодні з вами поговорили про різні захоплення. Давайте пригадаємо разом чим може захоплюватися сучасна молодь. Можна захоплюватися читанням, захоплюватися кіно, співом, танцями, модою, спортом. Насправді існує ще дуже багато різних захоплень про які ми не сказали –це і захоплення живописом, поезією, можна полюбляти вишивати, готувати, в'язати та ще багато – багато чим. Обирати вам .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

Статистика

Переглядів змісту : 522148