Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Канікули Табір "Зорепад"
Табір "Зорепад"

Зорепад -2015

Електронна адреса Друкувати PDF
Останнє оновлення на Середа, 17 червня 2015 08:13
 

Табір зорепад 2014

Електронна адреса Друкувати PDF

З  3 по 20 червня  2014 року дитячий табір з денним перебуванням дітей  «Зорепад» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної радо зустрічав найкращих, найталановитіших дітей Палацу, вихованців гуртків  та дитячих об’єднань.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014 13:22 Детальніше...
 

Табір "Зорепад" розпочав свою роботу

Електронна адреса Друкувати PDF

З 4  червня  2013 року дитячий оздоровчий табір «Зорепад» з денним перебуванням дітей Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної радо зустрічав найкращих , найталановитіших дітей Палацу.

В цьому  сезоні табірна  зміна носить назву «Сузіря талантів». Організовані та працюють 5 загонів, в них відпочиває 150 дітей. Вся  виховна  робота табору спрямована на забезпечення  змістовного дозвілля та  відпочинку дітей, активного спілкування, зустрічей  з цікавими людьми, задоволення інтересів  та стимулювання розвитку творчих здібностей  дітей, їх талантів. Різноманітні форми пізнавально-розважальних, фізкультурно-оздоровчих заходів, робота різноманітних гуртків сприяють розвитку творчих здібностей у дітей. Кожен день табору має свою назву в залежності від заходів, які організовані  в цей день.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2013 16:58
 

День знайомства

Електронна адреса Друкувати PDF

 

В перший день дитячого оздоровчого закладу»Зорепад» проводились загонові вогники «Розкажи мені про себе», де діти в цікавій формі  розповідали про себе, своє захоплення, одним словом знайомились один з одним, з вожатими та вихователями.

В перший же  день відбулася  зустріч з працівниками ДАІ, які нагадали дітям основні  правила дорожнього руху, проводили бесіди , спрямовані на попередження дорожньо-транспортних пригод за участю дітей

  

Також в цей  день розпочали свою роботу гуртки : «Юний художник», «Умілі руки», спортивний, футболу, сучасних танців, вокальний,  стрільби кульової, ігротеки, комп’ютерний. Відвідуючи гуртки, кожен вихованець мав  можливість розвинути свої творчі  здібності,  природні задатки, спробувати свої сили, освоюючи новий вид діяльності.

В другій половині дня відбувся Вечір знайомства «Здрастуй табір «Зорепад»»,  під час якого в цікавій ігровій формі відбулося знайомство із загонами, керівниками гуртків, вожатими, діти мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2013 17:11
 

День «святковий»

Електронна адреса Друкувати PDF

Другий день табірної зміни для вихованців  запам’ятався  тим, що в цей день проводилась лінійка відкриття дитячого оздоровчого табору «Зорепад». Із привітанням звернулася до дітей табору директор Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім.. Лялі Ратушної С.І Мусійчук та  начальник табору «Зорепад» Н.П. Підлісна .

 

В цей  же день діти із задоволенням відвідували гуртки. 1,2,3,4 загони відвідали гурток плавання у басейні  закладу.

 

 

В  другій половині  дня  гостями табору стали актори Вінницького лялькового театру «Золотий ключик», які показали для дітей лялькову виставу «Таємничий гіпопотам» .

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 червня 2013 16:59
 


Сторінка 1 з 2

Статистика

Переглядів змісту : 490258