Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Наші досягнення
Наші досягнення

Результати роботи 2016-2017 н.р.

Електронна адреса Друкувати PDF

Результати роботи закладу за 2016-2017 навчальний рік

 

Реалізація  ІV практичного етапу науково-методичної проблеми «Розвиток життєтворчої особистості в умовах сучасного позашкільного навчально-виховного закладу».

Методичний посібник «Формування творчої компетентності вихованців позашкільного закладу» (автори інноваційної розробки:  Кузнецова Н.В.,  Очеретна Л. П.)  був представлений на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» та нагороджений Дипломом і золотою медаллю.

У 105 масових заходах взяли участь 17 тисяч школярів міста.

Виховна робота у закладі здійснювалась за 7 довгостроковими освітньо-виховними програмами: «Я і суспільство», «Обдарована дитина», «Світ пізнання», «Джерела людяності», «Мелодія творчості», «Гармонія здоров’я», «Канікули».

Роботи гуртківців були представлені на 36 виставках різних рівнів. Персональні виставки презентували 6 вихованців, авторські колекції одягу - 4 вихованки; для різних категорій дітей проведено 58 майстер-класів з  декоративно – прикладного мистецтва.

2 129 юних спортсменів взяли участь у 59 змаганнях різних рівнів, у яких вибороли 410 призових місць. 

Всього підготовлено 128 спортсменів – розрядників.

Творчі художні обєднання підготували та провели 18 концертів, взяли участь у 310 концертах та масових заходах, у яких було задіяно  700 вихованців концертного складу.

Вибороли 763  призових місця, з них: 37 місць у 14 Міжнародних, 220 – у 28 Всеукраїнських, 338 – у 35 обласних і 168 місць – у 9 міських конкурсах, змаганнях, фестивалях, виставках (всього взяли участь у 86 заходах різних рівнів).

З 70 випускників Палацу – 29 є  переможцями та призерами масових заходів різних рівнів (що становить 42%).

24 вихованці є стипендіатами Вінницької міської ради, 8 вихованців нагороджені премією міського голови за успіхи та творчі здобутки.

Заклад зайняв ІІ місце у міському огляді-конкурсі готовності матеріально-технічної  бази закладів освіти; ІІІ місце в  області за розвитком науково-технічної творчості та показав достатній рівень під час проведення державної атестаційної експертизи.

Всеукраїнський семінар - практикум  для завідувачів відділів організаційно-масової роботи ПНЗ на тему «Виховання патріотично налаштованої та соціально активної особистості засобами організаційно-масової роботи в позашкільному навчально-виховному закладі».

Міський семінар для педагогів – організаторів та керівників агітбригад на тему «Методика організації просвітницької діяльності екологічних агітбригад».

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2017 15:11
 Статистика

Переглядів змісту : 522129