Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Гуртки Палацу Організаційно-масовий Для учнів молодшого шкільного віку
Освітньо - дозвілева діяльність з учнями молодшого шкільного віку

Міське свято для учнів молодшого шкільного віку «Серця наповніть добротою»

Електронна адреса Друкувати PDF
28 квітня 2016 року в актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбулося міське свято для учнів молодшого шкільного віку «Серця наповніть добротою», яке стало підсумком міського проекту «Добро врятує Україну».  Учасниками заходу стали учні 2-х класів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста, а саме: ЗШ № 3,8,9,13,16,19,23,25. Всього на святі було близько 300 учнів.
Детальніше...
 

Свято для молодших школярів "ВСМІХАЙТЕСЬ ЩИРО ВІД ДУШІ"

Електронна адреса Друкувати PDF
23 березня  2016 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва  ім. Л.Ратушної, відбулося свято для молодших школярів "ВСМІХАЙТЕСЬ ЩИРО ВІД ДУШІ".
Останнє оновлення на Середа, 18 травня 2016 08:51 Детальніше...
 

Підсумки проекту "Моя барвиста Україна"

Електронна адреса Друкувати PDF

Протягом 2014 – 2015 навчального року учні молодшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці стали учасниками довгострокового цільового проекту «Моя барвиста Україна», який був направлений на формування національної свідомості та гідності у дітей молодшого шкільного віку, вивчення історії свого краю, його традицій та звичаїв, виховання  патріотизму, високих моральних цінностей у підростаючого покоління.

         В рамках проекту «Моя барвиста Україна» протягом навчального року були проведенні:

-          ігрові пізнавально-розважальні програми, а саме: «Калинова казка», під час якої діти знайомились з історією своєї держави, її державними та народними символами; «Українські забавляночки», в ході якої діти вивчали народні ігри та обряди; «Обереги моєї оселі», яка була спрямована на ознайомлення з оберегами українського народу;

-         міський конкурс проектів «Духовні скарби України», в ході якого діти досліджували та вивчали історію, звичаї, традиції та мистецько-культурні надбання рідного краю;

-         міське свято «Моя барвиста Україна», яке стало фінальним етапом даного проекту і було направлене на розширення та закріплення знань учнів про Україну, знайомство з культурними та духовними цінностями нашого краю.

Всього до участі у довгостроковому цільовому проекті «Моя барвиста Україна» було залучено більше 3000 учнів молодшого шкільного віку із усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці.

 

Міське свято "Моя барвиста Україна"

Електронна адреса Друкувати PDF
14 березня 2015 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної,  в рамках довгострокового проекту «Моя барвиста Україна», відбулося міське свято для учнів молодшого шкільного віку. Під час заходу діти в театралізованій, ігровій формі знайомились із духовними та культурними надбаннями нашої країни, пригадували видатних історичних постатей, героїчне минуле нашої держави.
  Прикрасою заходу стали естрадні художні номера у виконанні вокалістів студій естрадного вокалу «Браво» Анни Климчук та Вєроніки Джоги,  вокалістки студії естрадного вокалу «Овація» Ірини Швець, молодшої групи ансамблю естрадного спортивного танцю «ЕОС».
 
 
 
 
 
 
 

Фінал міського конкурсу " Духовні скарби України"

Електронна адреса Друкувати PDF
11 лютого 2014 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбувся фінал міського конкурсу проектів  «Духовні скарби України», який проводився в рамках довгострокового проекту «Моя барвиста Україна» учасниками якого є учні молодшого шкільного віку із загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Міський конкурс проектів «Духовні скарби України» тривав з жовтня 2014року  по лютий 2015 року і був направлений на  формування національної самосвідомості та патріотизму в учнів молодшого шкільного віку, залучення їх до дослідження та вивчення історії, звичаїв, традицій, мистецько-культурних надбань рідного краю. Учасниками його стали учні 3-4 класів із 24 загальноосвітніх навчальних закладів міста, які здійснювали дослідницько-пошукову роботу і подавали теоретичні матеріали на огляд журі в першому турі конкурсу. Із 41 конкурсної роботи, що були представлені в першому турі, до фіналу конкурсу увійшли:
-  учнівський колектив 4-Б класу закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 ім. М.Коцюбинського Вінницької міської ради», керівник проекту  - вчитель початкових класів Герасимовська Т.О.;
- учнівський колектив 4-А та 4-Б класів закладу « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вінницької міської ради»,  керівники проекту -  вчителі початкових класів: Огньова О.І., Мелах Т.В.;
- учнівський колектив 3 та 4  класів  закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради,   керівники проекту -  вчителі початкових класів: Чернецька О.Г., Шарий І.А., Пайчук Н.М. та психолог Богуславська С.М.;
- учнівський колектив 3-Б класу закладу «Спеціалізована загальноосвітні школа І ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради»,  керівник проекту - вчитель початкових класів Юрченко О.В.;
- учнівський колектив 3-А класу закладу « Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради», керівник проекту - вчитель початкових класів Данилюк М.В.
 
Під час фінального туру конкурсанти  творчо презентували свою дослідницьку роботу, за допомогою театралізації та музичного супроводу прагнули донести до глядачів історичну, культурну та духовну значимість  народних символів та оберегів, популяризували народні ремесла та закликали шанувати та пам’ятати народні традиції, власними вчинками прославляти нашу неньку Україну.
 
Переможцями конкурсу стали усі творчі колективи – фіналісти міського конкурсу проектів «Духовні скарби України». 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 лютого 2015 11:46
 


Сторінка 1 з 5

Статистика

Переглядів змісту : 522135