Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Відділ науки і технічної творчості
Відділ Науки і техніки

У Палаці дітей та юнацтва триває Тиждень науки і технічної творчості

Електронна адреса Друкувати PDF

Стало гарною традицією проведення Тижня науки та технічної творчості в комунальному закладі «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім Л.Ратушної», який організували педагоги відділу науки і технічної творчості.

Кожен день вихованців та гостей Палацу в фойє закладу з позитивними емоціями «зустрічають» персонажі науково-пізнавального мультфільму «Фіксики», «розповідають» про заплановані заходи в рамках Тижня та пропонують сфотографуватись на згадку в тематичній фотозоні.

Детальніше...
 

Відділ науки і технічної творчості

Електронна адреса Друкувати PDF

Зав. відділом: Остапенко Галина Василівна

    Відділ науки і технічної творчості Палацу дітей та юнацтва розпочав свою роботу ще в 40-50-х роках минулого століття.

Сьогодні відділ   науки і технічної  творчості  здійснює  роботу  за  такими напрямками: гуртки науково-гуманітарного циклу, інформаційних технологій та технічні гуртки.

До  складу  відділу входять 35 дитячих об’єднання, які працюють на бюджетній основі та 17 госпрозрахункових груп.. До наукового напрямку відносяться гуртки: астрономічний, журналістики, «Психологія особистості», екскурсоводів-краєзнавців, до напрямку інформаційних технологій відносяться: інформатики та  програмування, Web-дизайну, Web-програмування; робототехніки, аніматорів,  «Англійська мова», «Дошколярик»; технічний напрямок – це гуртки авіамодельний, автомодельний, радіооператорів, техніків-винахідників, «Архітектурне моделювання».  початкового технічного моделювання, «Орігамі», фото та відеооператорів, "Повітряні змії", радіооператорів, дитячої мультиплікації. На госпрозрахунковій основі працюють гуртки : Англійська мова» , «Дошколярик», інформатики для молодших школярів Kodu, робототехніка.

Провідна роль в організації на­вчально-виховного процесу у відділі завж­ди належала і належить керівнику гуртка. Саме він створює всі сприятливі умови для активних, допитливих, завзятих, замкнутих  і сором’язливих, і для тих, хто  прийшов сюди задовольнити свій спонтанний інтерес і тих, хто вже глибоко і серйозно вивчає “свою” справу. Тут у кожної   дитини є можливість  дізнатися  щось нове, цікаве і корисне, поринути у світ  техніки і мистецтва, перевірити себе на мужність, витривалість, стати справжнім творцем, знайти відповіді на всі  запитання. 

Педагоги відділу створюють умови для здобуття знань, формування вмінь та навичок вихованців в області наукової і технічної творчості, працюють над вихованням  творчої і духовної особистості; над самовихованням особистості,  спрямовують свою роботу  на формування і розвиток життєтворчої  особистості.

Саме навчаючись у гуртках відділу науки і технічної творчості, вихованці мають можливість брати  участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, виставках, змаганнях, турнірах, що створює неповторну атмосферу  свята. Але свята  не  бувають без буднів. А наші будні – це постійний творчий пошук. 

Педагогічний колектив відділу науки і технічної творчості  –  це досвідчені керівники, умільці, здібні організатори, які вміють зацікавити дітей до творчої праці. І тому у нас багато нових планів , плідна праця, велике майбутнє. Хочеться вірити в те, що педагоги відділу науки і технічної творчості зможуть знайти шлях до серця та розуму  кожної дитини, адже дитина не зможе сама добитися великих результатів, а крім сім'ї і школи сіяти в душу дитини «добре» , «вічне» покликані і ми педагоги позашкільних навчальних закладів. Тому  завдання  наше – знайти свій шлях до серця та розуму дитини, допомогти становленню та вихованню життєстійкої і життєздатної людини нового покоління

 

Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2015 14:19
 Статистика

Переглядів змісту : 522144