Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної

Життєдайної творчості сила

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Організаційно-масовий


VІ міськийо фестиваль ігрових програм «Граймісто – місто чарівників»

Інформація про проведення VІ міського фестивалю ігрових програм

«Граймісто – місто чарівників» 2015 р.

 

 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради № 586 від 16.10.2015 року в  період з 18.10.2015р. по 06.12.2015р. проходив VІ міський фестиваль-конкурс ігрових програм для дітей «Граймісто – місто чарівників», який був спрямований  на розвиток кращих традицій ігрової діяльності, її нових форм, як надійного та ефективного засобу навчання і виховання, фізичного розвитку, організації корисного змістовного дозвілля дітей та молоді.

 До участі у фестивалі запрошувались педагоги-організатори, культорганізатори, соціальні педагоги, психологи, вчителі початкових класів, педагоги, що мають певний досвід  роботи в організації ігрової діяльності з дітьми. Фестиваль включав в себе     три відбіркових тури.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016 10:35 Детальніше...
 

У країні гарного настрою

Електронна адреса Друкувати PDF

27 жовтня 2015 року під час міського свята «У країні гарного настрою» маленькі вінничани мали можливість відвідати казкову країну «Доброленд» і разом із казковими персонажами: мишенятком Міні-Маус, космічними прибульцями, Білосніжкою і сімома гномами,Цукерочкою і Карамельками допомагали засмученому Смайлику відшукати своїх друзів.

Учасники свята активно брали участь у всіх іграх та розвагах, допомагали героям долати труднощі та вчилися бути ввічливими, доброзичливими, не залишати нікого в біді. Святковий настрій глядачам створювали також виступи вихованців Вінницького міського палацу дітей та юнацтва:

 

  • солістка студії естрадного вокалу «Овація» Мельник Катерина,
  • вихованці Народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Грація»,
  • ансамблю естрадного спортивного танцю «ЕОС».

 

Підготували ж казкове дійство та виконали ролі казкових персонажів вихованці гуртка «Аніматори» під керівництвом культорганізатора ВМПДЮ – Степанкевич М.О.

 

У країні гарного настрою

Останнє оновлення на Середа, 28 жовтня 2015 09:38
 Статистика

Переглядів змісту : 522129