08:00 — 09:30
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Кабанчук Артем Олександрович
08:30 — 10:45
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Бойко Наталя Миколаївна
09:30 — 11:00
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Кабанчук Артем Олександрович
10:15 — 11:00
Вокальний ансамбль «Джерельце»
Лисак Марія Володимирівна
10:30 — 11:15
Студія естрадного вокалу "Браво"
Гриценко Тетяна Олександрівна
11:30 — 12:15
Студія естрадного вокалу "Браво"
Гриценко Тетяна Олександрівна
14:00 — 15:10
Вокальний ансамбль «Джерельце»
Лисак Марія Володимирівна
14:45 — 19:15
Студія естрадного вокалу "Браво"
Гриценко Тетяна Олександрівна
15:00 — 16:30
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Кабанчук Артем Олександрович
15:20 — 16:50
Вокальний ансамбль «Джерельце»
Лисак Марія Володимирівна
16:00 — 17:00
Студія сучасного та вуличного танцю «ЛаМар»
Колесник Лариса Миколаївна
16:15 — 17:15
Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю "Грація"
Гузовська Софія Янівна
16:30 — 17:30
Ансамбль класичного танцю "Фуете"
Ільченко Жанна Борисівна
16:30 — 18:00
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Кабанчук Артем Олександрович
16:30 — 18:45
Ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс клуб Екстрім»
Григор’єва Яна Володимирівна
17:00 — 18:30
Вокальний ансамбль «Джерельце»
Лисак Марія Володимирівна
17:05 — 18:35
Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю "Грація"
Мацюк Олександр Максимович
17:15 — 18:45
Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю "Грація"
Гузовська Софія Янівна
18:00 — 19:10
Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»
Кабанчук Артем Олександрович
18:00 — 20:15
Ансамбль класичного танцю "Фуете"
Ільченко Жанна Борисівна
18:45 — 21:00
Народний художній колектив України ансамбль спортивного бального танцю "Грація"
Мацюк Павло Олександрович
18:45 — 21:00
Ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс клуб Екстрім»
Григор’єва Яна Володимирівна