Новини
13 грудня 2022

Участь клубу "Грація" у змаганнях «Lviv Winter Ball»

10 грудня у Львові спортсмени клубу « Грація» (керівник - Гладкий Денис) КЗ «ВМПДЮ ім Л.Ратушної » взяли участь у змаганнях «Lviv Winter Ball» організатором яких був Wilkins Jonathan. Змагання надзвичайно високого рівня в Emily Resort зібрали майже 1500 учасників зі 129 клубів України. 60 найдосвідчениших суддів зі всієї України та 3 судді з Великої Британії, Фінляндії, Польщі оцінювали ці змагання. Майже усі пари клубу «Грація», які взяли участь у цих змаганнях були фіналістами, призерами та переможцями цих змагань!!! Це дуже достойний результат та показник їх високого рівня!!! Мазуренко Антон/Комаренко Діана двічі стали переможцями у найважчих категоріях (Open та Rising Star) Гринчук Денис/Ксендзова Марія посіли перше 1 та третє місце Гандрибіда Тимофій/Шелест Наталя двічі піднялись на п‘єдестал та стали срібними та бронзовими призерами Короп Богдан/Мамай Вероніка зайняли заслужене 3 місце Саблук Марія стала переможницею та бронзовою призеркою у категорії Соло Коровій Марія виборола 2 місце у категорії Соло Майданюк Назар/Ілуева Аміна двічі стали фіналістами та зайняли два 6 місця Цегольник Віталік/Журбенко Дар‘я також вибороли почесне 5 місце у фіналі Ковальчук Владислав /Копчинська Валерія посіли почесне 4 місце у фіналі Коротков Арсен/Комаренко Даніела зайняли 7 місце Полевода Марк/Глазко Владислава стали фіналістами, та вибороли 4 місце Онищенко Владислава посіла 4 сходинку у фіналі категорії Соло Вітаємо усіх спортсменів та бажаємо їм нових звершень та перемог !!!